
Акумулятор для квадрокоптера машинки 7.4V 1000 mAh JST 30C LiPo Dinogy 68x35x14 мм Syma JJRC Hubsan MJX
510 ₴
- Немає в наявності
- Код: акк1000dinogy
Акумулятор для квадрокоптера машинки 7.4V 1000 mAh JST 30C LiPo Dinogy 68x35x14 мм Syma JJRC Hubsan MJX
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку (щитки), мотори та інші запчастини.
Новий якісний акумулятор підвищеної ємності для Syma JJRC Hubsan MJX і будь-яких інших моделей.
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Кількість банок: 2S - дві банки
▷ Номінальна напруга — 7.4 v
▷ Номінальна ємність — 1000 mAh
▷ Номінальний струм розряду: 30C
▷ Пікова струмовіддача: 60C
▷ Струм заряду: 2C
▷ Товщина — 14 мм
▷ Ширина — 35 мм
▷ Довжина — 68 мм
▷ Вага — 53 г
▷ Силовий роз'єм: JST
▷ Балансувальний роз'єм: JST-XH
Умови зберігання:
- в захищеному від прямих сонячних променів місці
- якнайдалі від дітей, вогню, вологи
- за температури -10°C~+20 °C у вогнетривких чохлах із напругою 3,8 вольтів на елемент
Попередження:
- оберігати від механічних ударів
- не виходьте за 2,8 — 4,15 вольтів на елемент
- зберігайте полярність
- використовуйте сумісну електроніку
- заряджати під наглядом у вогнетривких чохлах
- не розбирати
Інструкція:
- зарядити перед першим використанням
- після заряджання або розряджання дати охолонути
- після 5 років від дати випуску рекомендується діагностувати акумулятор
Увага, якщо назва представленої моделі відрізняється від Вашої, для перевірки сумісності звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів, роз'ємів, напруг тощо) необхідних Вам деталей із тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
- 1 акумулятор на 1000 mAh 7.4 вольтів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Стан | Новий |
| Вага | 53 г |
- Ціна: 510 ₴



