Радіокерована модель Боєвого танка 9993 є давно всім відому інфрачервону систему Танкового бою, для цього танк обладнаний відповідною індикацією й гарматою. Технологічні можливості дають змогу танку обертати вежу на 300 градусів, мати підсвітку фар і світлову імітацію пострілів. Пневматична гармата бойової машини обертається по колу, а також підіймається й опускається за висотою. Представлена модель має звукові ефекти пострілів і роботи мотора. Ця ігрова модель бойового танка стане потужним подарунком для Вашого малюка, яка не тільки здатна розважити його, але так само розвинути дрібну моторику пальчиків під час керування пультом, логіку та увагу. Ігрові бойові битви захоплять маленького танкіста та розповнять цікавість до історії та техніки.
Комплектація:
Розмір паковання — 38 х 21 х 15 см
Розміри танка — 26 х 12 х 10 см
Пульт керування й батарейка в комплекті, Акумулятор, Зарядний пристрій, Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Радіус дії | 15 м |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 90 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0 |
| Вік | Від 5-ти років |
| Габарити: висота | 8.5 |
| Габарити: довжина | 38.5 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Ємність акумулятора | 400.0 мА/год |
| Особливості | Світлові ефекти|Звукові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип Іграшки РУ | Не Стріляє |
| Тип харчування іграшки | Акумулятор |
| Тип живлення пульта управління | Батарейка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303 ₴



