
Акумулятор для квадрокоптера машинки JJRC Syma EACHINE та інших, місткість 450 mAh 3.7V JST 25C 53x30x4,5 мм
210 ₴
- Немає в наявності
- Код: акк450dinogy
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), як-от лопаті, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Акумулятор для квадрокоптера машинки JJRC Syma EACHINE та інших, ємність 450 mAh 3.7V JST 25C 53x30x4,5 мм
Новий посилений акумулятор (батарея) для JJRC та інших квадрокоптерів, вертольотів або іншої радіокерованої техніки.
Характеристики:
- Довжина — 53 мм
- Ширина — 30 мм
- Висота — 4.5 мм
- Ємність акумулятора — 450 мА/год
- Тип акумулятора — Li-Pol
- Напруга акумулятора — 3.7 В
- Струмовіддача — 30C
- Тип силового роз'єму — JST
Перед замовленням перевіряйте розмір відсіку для акумулятора або плануйте альтернативне кріплення.
Умови зберігання:
- в захищеному від прямих сонячних променів місці
- якнайдалі від дітей, вогню, вологи
- за температури -10°C~+20 °C у вогнетривких чохлах із напругою 3,8 вольтів на елемент
Попередження:
- оберігати від механічних ударів
- не виходьте за 2,8 — 4,15 вольтів на елемент
- зберігайте полярність
- використовуйте сумісну електроніку
- заряджати під наглядом у вогнетривких чохлах
- не розбирати
Інструкція:
- зарядити перед першим використанням
- після заряджання або розряджання дати охолонути
- після 5 років від дати випуску рекомендується діагностувати акумулятор
Увага, якщо назва представленої моделі відрізняється від Вашої, для перевірки сумісності звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів, роз'ємів, напруг тощо) необхідних Вам деталей із тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
- 1 акумулятор на 450mAh 3.7 вольтів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Ємність акумулятору | 450 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Стан | Новий |
| Вага | 11 г |
- Ціна: 210 ₴



