
Акумулятор для квадрокоптера RC Drone 8807 800 mAh 3.7 V 65x25x6,5 мм JST 35C 752560
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: акк8807dinogy800
Акумулятор (батарея) для квадрокоптера RC Drone 8807 800mAh 3.7V 752560
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку (щитки), мотори та інші запчастини.
Новий якісний акумулятор (батарея) для квадрокоптера RC Drone 8807 і багатьох інших моделей дронів, також дитячих вертольотів, машинок та іншої іграшкової техніки.
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Якщо не впевнені, обов'язково перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці, у разі потреби плануйте альтернативне кріплення.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v
▷ Місткість — 800 mAh
▷ Номінальний струм розряду: 35C
▷ Пікова струмовіддача: 70C
▷ Струм заряду: 5C
▷ Товщина — 6.5 мм
▷ Ширина — 25 мм
▷ Довжина — 65 мм
▷ Вага — 19 г
▷ Маркування 752560
Умови зберігання:
- в захищеному від прямих сонячних променів місці
- якнайдалі від дітей, вогню, вологи
- за температури -10°C~+20 °C у вогнетривких чохлах із напругою 3,8 вольтів на елемент
Попередження:
- оберігати від механічних ударів
- не виходьте за 2,8 — 4,15 вольтів на елемент
- зберігайте полярність
- використовуйте сумісну електроніку
- заряджати під наглядом у вогнетривких чохлах
- не розбирати
Інструкція:
- зарядити перед першим використанням
- після заряджання або розряджання дати охолонути
- після 5 років від дати випуску рекомендується діагностувати акумулятор
Увага, якщо назва представленої моделі відрізняється від Вашої, для перевірки сумісності звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів, роз'ємів, напруг тощо) необхідних Вам деталей із тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
- 1 акумулятор на 800 mAh 3.7 вольтів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Стан | Новий |
| Вага | 19 г |
- Ціна: 350 ₴




