
Перехідник-конектор для USB заряджання акумулятора машинки SM-2P (мама) на XH2.54 (тато) до зарядки Li-Po 3.7 V
40 ₴
- Немає в наявності
- Код: perehod-SM2P-XH2.54
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перехідник-конектор або роз'єм для під'єднання акумуляторів машинок на радіокеруванні або будь-яких інших акумуляторів із роз'ємом типу SM-2P до роз'єму XH2.54. Наприклад, для заряджання Li-Po акумулятора зарядкою 3.7 вольтів.
Характеристики:
- SM-2P (мама) на XH2.54 (папа)
Комплект постачання: перехідник 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ширина | 5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Тип | Перехідник |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴






