
Пропелери для квадрокоптера Hubsan X4 H501S H501A H501M H501C чорні комплект 4 шт.
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: propH501
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера Hubsan X4 H501S H501A H501M H501C
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), як-от лопаті, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Характеристики:
Довжина: 187 мм
Ширина: 23.7 мм
Висота: 16.7 мм
Діаметр посадковий: 4 мм
Матеріал: пластик
колір: чорний
Самозатягувальні
Сумісність:
- Hubsan X4 H501S
- Hubsan X4 H501A
- Hubsan X4 H501M
- Hubsan X4 H501C
Комплект постачання:
2 пропелери CW (за годинниковою)
2 пропелери CCW (проти годинникової)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUBSAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 23.7 мм |
| Висота | 16.7 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴



