Кристал кварцу призначений для танків Heng Long 1:16, мають тактову частоту 27,295 MHz.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Heng Long |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HENG LONG |
| Вага товару | 0 |
| Вікова група | Від 18 років |
| Висота | 4.0 мм |
| Габарити: висота | 0.5 |
| Габарити: довжина | 3 |
| Габарити: ширина | 0.5 |
| Довжина | 20.0 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип Іграшки РУ | Кристали |
| Ширина | 10.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴



