
Пропелери для квадрокоптера Hubsan X4 H107C H107D H107L H108C H107P червоний зелений комплект 4 шт.
80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: prop-H107-red-green
Пропелери лопаті гвинтів для квадрокоптера Hubsan X4 H107C H107D H107L H108C H107P
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку (щитки), мотори та інші запчастини.
Характеристики:
- Довжина — 55.0 мм
- Ширина максимальна — 8.0 мм
- Діаметр отвору — 1 мм
- Колір червоний/зелений
Пропелери сумісні з такими моделями квадриків дронів:
- Hubsan H107L
- Hubsan H107C
- Hubsan H107D
- Hubsan h107P
- Hubsan H107C+
- Hubsan H107D+
- Hubsan H108C
- JXD 385
- JJRC F180
- FY310
- H310B
- Top selling X4 и X6
, а також іншими клонами та схожими квадрокоптерами.
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUBSAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 80 ₴



