Акумулятор (батарея) для квадрокоптера RC Drone 8807 900mAh 3.7V 752560
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку (щитки), мотори та інші запчастини.
Новий якісний акумулятор (батарея) для квадрокоптера RC Drone 8807 і багатьох інших моделей дронів, також дитячих вертольотів, машинок та іншої іграшкової техніки.
Можливе використання:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Якщо не впевнені, обов'язково перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v
▷ Місткість — 900 mAh.
▷ Товщина — 8 мм
▷ Ширина — 25 мм
▷ Довжина — 62 мм
▷ Вага: 23 г.
▷ Маркування 752560
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:1 акумулятор на 900 mAh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UTG-group |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ємність акумулятору | 900 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴




