
Шестерні піньйоны до квадрокоптерів Hubsan H502S H502E H507A H216A U818A F181 H12C комплект 4шт
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SG-H502
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерні піньони для квадрокоптера Hubsan H502S H502E H507A H216A U818A F181 H12C
Шестерінки, шестерні (пиньоны) на моторчики і двигуни для квадрокоптерів дронів
- Hubsan H502S
- Hubsan H502E
- Hubsan H507A
- Hubsan H216A
- U818A
- F181
- H12C інші схожі моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери).
Характеристики:
- Кількість зубів - 11
- Діаметр отвору 1 мм
- Діаметр зовнішній 3.8 мм
- Довжина (висота) 4 мм
- Матеріал - пластик
- Колір - білий
Комплект поставки:
-
4 шестерні (піньона)
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних запчастин з тими які Ви замовляєте!
У разі необхідності рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідні запчастини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Виробник | Syma |
| Діаметр | 3.8 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 4 мм |
| Ширина | 3.8 мм |
| Тип | Шестерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



