
Мотор для квадрокоптера SYMA Z3 пара CW+CCW 2 шт.
240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-syma-Z3-CW+CCW
Моторчики для квадрокоптера SYMA Z3
Розміри:
Діаметр — 8 мм
Довжина — 16 мм
Діаметр вала — 1 мм
Довжина дротів — 130 мм
Напруга: 3-4,3V
Шестерні одягнена на мотор пластикова:
Кількість зубів — 9
Діаметр отвору 1 мм
Діаметр зовнішній 3 мм
Довжина 3,9 мм
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки,
з червоно-синіми дротами (тип В) — за годинниковою стрілкою.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Електродвигун нові, оригінальні.
Під час замовлення уточнюйте розмір двигуна та колір необхідних проводків.
Комплект постачання:
- 1 двигун Syma Z3 проти годинникової CCW
- 1 двигун Syma Z3 за годинниковою CW
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Висота | 16 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴



