
Мотор двигун для квадрокоптера Eachine E68 old version комплект 4 шт.
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-E68old-set
Мотор для квадрокоптера Eachine E68 old version комплект 4шт
Моторчики, двигуни для квадрокоптерів old version комплект 4 шт. та інших моделей, схожих за характеристиками. Toys-Sky Drone S168 например.
Характеристики:
- Розміри:
- Довжина корпусу — 16 мм.
- Діаметр корпусу — 8 мм
- Довжина вала — 5 мм
- Товщина вала — 1 мм
- Вольтаж — 3.7 В
- Довжина дротів — 130 мм
У комплекті пластикові шестерні:
- Діаметр — 3.5 мм.
- Кількість зубців — 8.
Шестерня вже одягнена на мотор!
Так само ці движки підійдуть на інші квадрокоптери або радіомоделі зі схожими характеристиками.
У наявності двигунки на інші моделі квадрокоптерів, як-от syma (сима), hubsan (хабсан), visuo (візио), jjrc, MJX, JXD, lidirc, Wltoys, Eachine, Skytech (скайтеч) і багатьох інших виробників.
Електродвигун нові, оригінальні з вентиляційними отворами для меншого нагрівання та кращого охолодження.
- мотор із чорно-білим дротами (CCW) — обертання проти годинникової стрілки (A)
- мотор із червоно-синіми дротами (CW) — обертання за годинниковою стрілкою (B)
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Комплект постачання:
- 2 двигуни Eachine E68 old version за годинниковою CW
- 2 двигуни Eachine E68 old version проти годинникової CCW
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Висота | 16 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴



