
Шестерні піньони до квадрокоптеру Eachine E58 E68 old version комплект 4 шт.
90 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: sgE68
Шестерні піньони до квадрокоптеру Eachine E58 E68 old version
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, захисну рамку, мотори, зарядні пристрої та інші запчастини.
Сумісність:
- Eachine E58
- Eachine E68 old version
- інші схожі моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери)
Увага! У квадрокоптери даної моделі ставиться декілька варіантів шестерень. Прохання звіряти саме Ваші шестерні з характеристиками вказаними у описі!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Характеристики:
- Кількість зубців 8
- Діаметр отвору 1 мм
- Діаметр зовнішній 3.8 мм
- Довжина (висота) 4 мм
- Матеріал — пластик
- Колір - білий
Комплект постачання:
- 4 шестерні піньйона Eachine Е58 Е68
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ширина | 3.8 мм |
| Висота | 4 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴/комплект




