
Мотор двигун для квадрокоптера TOMITO Phantom D5HW томіто фантом CCW червоний синій дроти
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-cw-d5hw
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), як-от лопаті, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Ви можете придбати як один моторчик, так і повний комплект двигунів для цієї моделі. Ці двигуни найкращої якості з представлених на ринку.
Під час вимірів двигуна вимірюється розмір циліндра (довжина та діаметр), окремо вал, а за потреби діаметр шестерні та кількість зубців.
Заміна мотора проводиться дуже легко, досить випаяти старий мотор і на його місце встановити новий. За потреби можна проконсультуватися щодо заміни моторів, а також інших запчастин на квадрокоптер.
Сумісність:
Моторчики (моторчик, движок, електродвигун) для квадрокоптерів Tomito Phantom D5HW (Томіто фантом д5 хв) , а також для схожих дронів, катерів, човнів, машинок та інших сумісних дитячих іграшок.
Характеристики:
- Довжина — 20 мм
- Діаметр — 8,5 мм
- Виліт вала — 5 мм
- Діаметр вала — 1,2 мм
- Вольтаж: 3.7 v (max 4.2v)
У комплекті йдуть маленькі шестерні (піньйони) одягнені на моторчики.
Шестерня (піньйон):
- Діаметр — 3.9 мм.
- Кількість передавальних ланок: 11 шт.
- Внутрішній діаметр під вал — 1.2 мм.
Обертання проти годинникової (проводи білий-чорний (CCW) тип A)
Обертання за годинниковою (проводу червоний-синій (CW) тип B)
Внимание!
На цій моделі іноді встановлюють двигуни з іншими кольорами дротів.
Жовтий — зелений = червоно-синій
Жовтий — сірий = білий — чорний
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Комплект постачання:
1 моторчик дроту червоний-синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phantom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 190 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші двигуни упаковуються в транспортувальні пакети з повітряним прошарком (пухиркою), що унеможливлює пошкодження під час транспортування транспортними компаніями. Відсилання відбувається день на день (за умови оформлення замовлення в першій половині дня), або наступного дня після оформлення замовлення.


