Радіокерований синій краулер Zegan Rock Rover 1:18 2.4G — ZG-C1801 — це радіокерована повноприводна машина для профі. Машина має чудову прохідність і високу якість виготовлення. Джип 4x4 позашляховик ZG-C1801 має повністю незалежну підвіску з блокованими диференціалами та їздить по всіх поверхнях: трава, бордюри тощо.
Ця іграшка не залишить Вас байдужим! Їй гратимуться все: дорослі та діти, захоплива подорож чекає на Вас із джипом 4х4.
Основні характеристики моделі:
Кольори: червоний
Масштаб: 1:18
Привод: повний 4WD
Розміри: 26 х 16 х 15 см
Колісна база: 20 см
Час заряджання: 5 - 6 годин
Час роботи: приблизно 20 хв
Частота: 2.4 MГц
Швидкість: 8 км/год
Дальність дії: до 40 м
Акумулятор: 4.8V 600 mAh
Функція: вперед/назад, поворот ліворуч/праворуч
Комплектація
Краулер
Пульт керування пістолетного типу
Акумулятор
Зарядний пристрій
Інструкція
Необхідно докупити:
3 батарейки типу АА для пульта керування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Краулер |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | 4M |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HENG GIAN |
| Вага товару | 0 |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 150.0 мм |
| Габарити: висота | 21 |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Довжина | 260.0 мм |
| Ємність акумулятора | 600.0 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1.0 шт. |
| Максимальна швидкість | 8.0 км/год |
| Напруга акумулятора | 4.8 |
| Особливості | Повний привід |
| Радіус дії | 30.0 м |
| Рекомендована середовище застосування | Приміщення і вулиця |
| Тип харчування іграшки | Акумулятор |
| Тип живлення пульта управління | Батарейка |
| Ширина | 160.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844 ₴



