
Пропелери для квадрокоптера SYMA X21 X21W X22 X22W комплект 4 шт.
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: propsX21
Пропелери для квадрокоптера дрона SYMA X21 X21W X22 X22W
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Сумісність:
Пропелери (лопасті, гвинти) сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
- SYMA X21
- SYMA X21W
- SYMA X22
- SYMA X22W
Характеристики:
- Довжина — 46 мм
- Висота 6 мм
- Ширина максимальна — 9 мм
- Діаметр отвору під вал - 1 мм
- Матеріал — пластик
- Колір білий
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Висота | 6 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 120 ₴





