
Мотор для квадрокоптера Helicute H828HW CW червоний синій дріт 1 шт.
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-Helicute-H828HW-CW
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Ви можете придбати як один моторчик, так і повний комплект двигунів для цієї моделі. Ці мотори найкращої якості з представлених на ринку.
Під час вимірів двигуна вимірюється розмір циліндра (довжина та діаметр), окремо вал, а за потреби діаметр шестерні та кількість зубців.
Заміна мотора проводиться дуже легко, досить випаяти старий моторчик і на його місце встановити новий. За потреби можна проконсультуватися щодо заміни моторів, а також інших запчастин на квадрокоптер.
Сумісність:
Мотор ( Рухомий, двигун) для квадрокоптера Helicute H828HW , а також для схожих дронів, катерів, човнів, машинок та інших сумісних дитячих іграшок.
Характеристики:
- Довжина — 16 мм
- Діаметр — 8 мм
- Виліт вала — 5 мм
- Діаметр вала — 1 мм
- Напруга: 3.7 v (max 4.2v)
Увага, ці моторчики йдуть без шестерень (піньйонів)! Ви можете використовувати зі свого старого мотора.
Обертання проти годинникової (проводи білий-чорний (CCW) тип A)
Обертання за годинниковою (проводу червоний-синій (CW) тип B)
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Комплект постачання:
1 моторчик квадрокоптера Helicute H828HW дроти червоно-сині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airbus Helicopters |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 16 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 120 ₴


