
Пропелери для квадрокоптера Syma X20 X20W X20S довжина 38.8 мм, на вал 0.8мм комплект 4 шт.
100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: props-X20
Пропелери для квадрокоптера Syma X20 X20W X20S довжина 38.8 мм, на вал 0.8 мм
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-пропелери, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Лопаті або пропелери для Вашого улюбленця в образі квадрокоптера
Лопаті сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
- Syma X20
- Syma X20W
- Syma X20S pocket drone
- а також іншими клонами та схожими квадриками
Характеристики:
- Довжина: 38.8 мм
- Ширина: 7.8 мм
- Отвір під вал діаметром 0.8 мм
- Колір: білий
- Матеріал: пластик
Комплект постачання:
Пропелери: 4 шт. (2 А та 2B) сторони обертання за годинниковою та проти годинниковою
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 38.8 мм |
| Ширина | 7.8 мм |
| Висота | 4 мм |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 100 ₴




