Акумулятор Ni-Cd 6 V 700 mAh широко використовується для живлення широкої низки дитячих іграшок (джипи, танки, роботи) Роз'єм конектора: YP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LIMSKEY |
| Вага товару | 0 |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 15.0 мм |
| Габарити: висота | 4 |
| Габарити: довжина | 7 |
| Габарити: ширина | 1 |
| Довжина | 70.0 мм |
| Ємність акумулятора | 700.0 мА/год |
| Напруга акумулятора | 6.0 В |
| Роз'єм | YP |
| Тип Іграшки РУ | Акумулятори |
| Тип корпусу | Твердий |
| Ширина | 50.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴






