
Машина-здоровча на радіокеруванні 2в1, 8897-185 зі змінними колесами (Жовтогарячий)
1 170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8897-185EOrange
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якщо ви давно шукали джип на РК, з яким можна було б спокійно грати на вулиці та не боятися, що водночас він не зможе переїхати невелику перешкоду або кучку сміття, то ця модель це те, що вам потрібно.
Джип зроблений так, щоб він мав підвищену прохідність завдяки низці технічних поліпшень. А саме, незалежної підвіски, особливих покришок із гуми та потужнішого мотора.
Також варто зазначити акумулятори підвищеної потужності та наявність спеціальних захисних бамперів. Джип їздить вперед і назад, повертає праворуч — вліво. Так само в цій моделі джипа-всюдихода є можливість перекинути з колісного на гусеничний хід, що розширює горизонти прохідності цієї моделі.
Бонус. Акумулятор + зарядний пристрій входять до комплекту. Пульт керування працює від двох пальчикових батарейок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Краулер |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Вікова група | Від 6 років |
| Радіус дії | 30 м |
| Виробник | LXL |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LX |
| Вага товару | 0 |
| Габарити: висота | 27 |
| Габарити: довжина | 47 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Ємність акумулятора | 1200.0 мА/год |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Харчування радиоапартуры | 2 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴


