Аккумулятор JJRC Li-pol 150mAh 30C 3.7V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JJRC |
| Вага товару | 0 |
| Вікова група | Від 18 років |
| Висота | 7.0 мм |
| Габарити: висота | 0.7 |
| Габарити: довжина | 2.6 |
| Габарити: ширина | 1.6 |
| Довжина | 25.0 мм |
| Ємність акумулятора | 150.0 мА/год |
| Напруга | 3.7 В |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Тип Іграшки РУ | Акумулятори |
| Ширина | 14.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



