Багі W3681 чудова машина на радіокеруванні. Працює на частоті 2,4 GHz, що дає змогу керувати машиною на далекій відстані. А високий кліренс коліс і амортизація підвіски забезпечує їй високу прохідність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Баггі |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | Hot Wheels |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Win Yea |
| Вага товару | 0 |
| Висота | 125.0 мм |
| Габарити: висота | 12.5 |
| Габарити: довжина | 30.8 |
| Габарити: ширина | 18.6 |
| Довжина | 308.0 мм |
| Кількість акумуляторів | 1.0 шт. |
| Напруга акумулятора | 6.0 В |
| Особливості | Швидкість |
| Харчування іграшки | Акумулятор |
| Харчування радиоапартуры | 1 крона типу 6LR61 (в комплект не входить) |
| Радіус дії | 40.0 м |
| Розмір упаковки | 43х22х21 |
| Рекомендована середовище застосування | Приміщення і вулиця |
| Тип живлення пульта управління | Крона |
| Ширина | 196.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴



