
Великі шестерні редуктори на квадрокоптер KY101D KY606D з валом комплект 4 шт.
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: BG4-KY606D
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великі шестерні редуктори на квадрокоптер дрон з валом KY101D KY606D
Шестерні, шестерні, редуктори для квадрокоптера дрона з валом KY101D KY606D та на інші схожі моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери).
Діаметр зовнішній: 21,5 мм
Діаметр отвори під вал: 1.5 мм
Діаметр вала: 1,5 мм
Товщина: 1,2 мм
Висота (довжина з валом): 28 мм
Матеріал: шестірня пластик, вал метал
Цвет: білий
Комплект постачання:
4 шестерні редуктора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Rex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 1.5 мм |
| Діаметр | 21.5 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴








