
Пропелери лопаті для квадрокоптера дрона Visuo SG-106 Toys-Sky S165 комплект 4 шт.
160 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: propsSG106
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У разі потреби, з радістю проконсультуємо Вас телефоном або в вайбер!
Пропелери для квадрокоптера дрона Visuo SG-106 Toys-Sky S165
Лопаті (винти) сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
- Visuo SG-106
- SG 106
- Toys-Sky S165
- інші дрони і схожі на квадроки
Характеристики:
Довжина — 145.0 мм
Ширина — 18.0 мм
Діаметр посадкового отвору (під шестигранник) — 3,5 мм
Посадкова висота — 9 мм
Колір - чорний
Комплект постачання:
2 пропелери з обертанням за годинниковою CW
2 пропелери з обертанням проти годинникової CCW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴






