
Зарядний пристрій IMAX B3 Pro для 2S 3S LiPo Акумуляторів airsoft страйкбол
540 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: B3PRO20W
Зарядний пристрій IMAX B3 Pro для 2S та 3S LiPo акумуляторів
Якщо ваше хобі - це літальні апарати, або Ви захоплюєтеся страйкболом ( airsoft ), тоді практичний зарядний пристрій для зарядки акумуляторів є необхідною річчю під рукою.
Такий тип зарядного пристрою дозволяє заряджати акумулятори на 7.4 вольта а також 11.1 вольт.
Зарядний пристрій для Li-po,Li-ion 2S 3S Imax B3 pro краще в своєму класі для правильної зарядки Li - ion, Li-po акумуляторів.
Допоможе зарядити акумуляторні батареї для квадрокоптера, вертольота, машинок, дамських сумочок і т. п.
Зарядка IMAX B3 Pro дозволяє заряджати 2-х або 3-х банкові Li-ion акумулятори через балансувальний роз'єм типу JST-XH. Струм заряду до 700 міліампер, працює від мережі 100-240 вольт.
Особливості:
Компактний і простий у використанні зарядний пристрій;
Мікропроцесорний контроль заряду;
Працює від мережі 100-240 вольт завдяки вбудованому адаптера живлення;
Легкий світловий контроль заряду завдяки двоколірному індикатором заряду кожної банки: червоний – йде зарядка, зелений – заряд закінчився.
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: AC 100-240 V
▷ Вихідна напруга: 7.4 V 11.1 V ± 1%
▷ Вихідний струм: 700 мА
▷ Роз'єм для заряду: балансувальний, типу JST-XH
▷ Розміри: 90х55х35мм
▷ Коли батарея заряджається, індикатор - червоний. Якщо батарея заряджена - індикатор - зелений
▷ Присутній захист від короткого замикання
Комплект поставки:
▷ Зарядний пристрій IMAX B3 PRO;
▷ Кабель для підключення пристрою до джерела напруги 220v;
▷ Інструкція
▷ Заводська пакувальна коробка.
*Акумулятор в комплект поставки не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMAXRC |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 мм |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип силового роз'єму | JST |
- Ціна: 540 ₴








