Квадрокоптер Eachine E58
Це сучасна модель складного квадрокоптера. Зменшена копія DJI Mavic PRO з камерою 2MP передавальної відео на смартфон.
Квадрокоптер Eachine E58 FPV є непоганий бюджетною моделлю, але щоб задоволення від управління не пропадало, можна дотримуватися наступних рекомендацій:
- У комплекті йде захист для гвинтів, тому не нехтуйте її використанням. Перший запуск краще всього проводити на відкритому повітрі, що дозволить вам швидше адаптуватися до управління.
- Несучі гвинти недостатньо міцні, тому ми рекомендуємо купувати відразу запасний комплект. Те ж саме можна сказати і про акумуляторних батареях.
- Проводите калібрування навіть після незначної аварії. Для цього потрібно встановити квадрокоптер в горизонтальне положення, після чого, на апаратурі управління, переводимо обидва стіка в нижній правий кут під кутом 45 градусів. Утримуйте їх до тих пір, поки індикатор ззаду не перестане часто блимати.
Можна сказати, що Eachine E58 FPV є однією з найкращих копій DJI Mavic Pro у своїй бюджетної категорії. Дрон володіє своїми позитивними сторонами, а також непоганим якістю виконання, якого цілком вистачає для початкового знайомства з управлінням безпілотників. Без сумнівів, E58 повністю виправдовує вкладені кошти, будучи відмінною покупкою для початківця сегмента споживачів.
Характеристики:
- Виробник: Eachine
- Артикул: E58
- Частота: 2,4 ГГц
- Канали: 4
- Гіроскоп: 6-осьовий
- Батарея квадрокоптера: 3,7 В 500 мА/год LiPo (в комплекті)
- Батарея передавача: 3 батареї АА 1,5 В (не входять в комплект)
- Час зарядки: 60-70 хвилин
- Час польоту: 7-9 хвилин
- Дальність дії радіоуправління: 80-100 м
- Колір: чорний
- Камера: 2MP
- Розміри квадрокоптера: 27 см × 19,5 см × 5 см (в розкладеному вигляді),
- Розміри квадрокоптера: 12,5 см × 7,5 см × 5 см (у складеному вигляді)
- Розмір упаковки: 17,5 см × 16 см × 7 см
- Вага упаковки: 360 р.
Особливості:
- стабілізація з допомогою вбудованих гіроскопа, акселерометра і барометра
- 3 варіанти витрат - 30%, 60% і 100%
- утримання висоти
- авто зліт і посадка.
- повернення додому однією кнопкою
- режим Headless Mode, не потрібно регулювати положення квадрокоптера
- політ за заданим маршрутом
- авариайная зупинка моторів
- 3D фліп – перевороти на 360 °
- відео зйомка та жива передача відео (FPV)
- можливість міняти кут нахилу камери
- квадрокоптер виконаний з високоміцних інженерних пластмас
Комплектація:
- 1 x Eachine E58
- 1 х Передавач
- 1 x 3.7 V 500mAh Lipo Батарея
- 1 x USB-кабель для зарядки
- 4 x Захист пропелерів
- 2 x Запасні пропелери
- 1 x Викрутка
- 1 х Керівництво користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 110 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 1 400 ₴












