
Посилений акумулятор для квадрокоптера Syma, JJRC, Hubsan, MJX, SKYTECH, 3.7V, 1000mAh, 952540
180 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: акк1000
Посилений акумулятор (батарея) для квадрокоптера Syma X5C, X5SC, X5SW, JJRC, Hubsan, MJX, SKYTECH, 1million, дитячих вертольотів
Новий якісний акумулятор підвищеної ємності для квадрокоптерів Syma X5, X5C, X5S, X5SC, X5SW, Hubsan, JJRC, SKRC, Q16, FY326, Q7, MJX, Cheerson CX-30, SKYTECH M68, 1 million (one million) і багатьох інших моделей дронів, також дитячих вертольотів, машинок та іншої іграшкової техніки.
Можливе використання:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Якщо не впевнені, обов'язково перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v
▷ Ємність — 1000 mAh.
▷ Товщина — 9.8 мм
▷ Ширина — 25 мм
▷ Довжина — 44 мм
▷ Вага: 20 г.
▷ Маркування 952540
Комплектація:
1 акумулятор на 1000 mAh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 9.8 мм |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | XH 2.54 |
- Ціна: 180 ₴





