Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ємність акумулятору | 150 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴




