Акумулятор для квадрокоптера Syma X15 X15W Li-Po 3.7v, 20C, 400 mAh та інших схожих квадриків, а також вертольотів
Новий акумулятор (батарея) для квадрокоптерів дронів.
Сумісність:
- Syma X15
- X15W
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v, 20C
▷ Місткість — 400 mAh.
▷ Товщина — 8 мм
▷ Ширина — 20 мм
▷ Довжина — 40 мм
▷ Маркування 752035
▷ Роз'єм червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terran |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



