
Посилений акумулятор для квадрокоптера JJRC H8 mini Eachine H8 mini Li-Po 3.7v, 30C, 260 mAh
90 ₴
- Немає в наявності
- Код: акк260H8miniHH
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посилений акумулятор для квадрокоптера JJRC H8 mini або Eachine H8 mini та інших схожих квадриків, а також вертольотів
Новий акумулятор (батарея) для квадрокоптерів дронів.
Сумісність:
- JJRC h8 mini
- Eachine H8 mini
- H2
- H48
- U207
Характеристики:
Li-Po 3.7v, 30C, місткість 260 mAh.
Розміри:
- Довжина — 34 мм
- Ширина — 17 мм
- Товщина — 8.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Ємність акумулятору | 260 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴




