
Посилений акумулятор для квадрокоптера Eachine 010 Furibee F36 JJRC H36 Li-Po 3.7v, 30C, 260 mAh
90 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: акк260E010HH
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посилений акумулятор для квадрокоптера Eachine E010 Furibee F36 JJRC H36 та інших схожих квадриків, а також вертольотів
Новий акумулятор (батарея) для квадрокоптерів дронів.
Сумісність:
- Eachine E010
- Eachine E011
- Eachine E012
- Eachine E013
- Furibee F36
- JJRC H36
- NH010
Характеристики:
Li-Po 3.7v, 30C, місткість 260 mAh.
Розміри:
- Довжина — 34 мм
- Ширина — 17 мм
- Товщина — 8.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ємність акумулятору | 260 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴






