Топ продажПодарунок

Квадрокоптер Visuo XS816 <unk> 4К камера <unk> Wi-Fi FPV <unk> дві камери <unk> 20 хв польоту <unk> дрон
2 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: visuo 816
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 190 ₴/комплект
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Квадрокоптер Visuo XS816 <unk> 4К камера <unk> Wi-Fi FPV <unk> дві камери <unk> 20 хв польоту <unk> дрон»
Квадрокоптер Visuo XS816 4К Wi-Fi FPV дві камери 20 хв
Visuo XS816 — складаний квадрокоптер зі стильним дизайном.
Це — найкраща версія 800-ї серії, потужний акумулятор, додаткова камера з функцією оптичної стабілізації, агресивний дизайн.
Супер варіант на подарунок!
Підійде і новачкові, і аматору.
Вирізняється чималим часом польоту — до 20 хвилин із дальністю до 100 м
Обладнаний двома Wi-Fi камерами зі зніманням Full HD відео та фото в 4 к.
Може похвалитися режимами автозльоту й автоприземленням однією кнопкою, стеження за об'єктом, політ за точками на мапі, автоповернення до пульта керування, керування за допомогою жестів.
Якщо хочете і політати та взяти в гідній якості, тоді це буде класний варіант!
Емоції та захоплення забезпечені ;)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
* Час польоту — до 20 хвилин на одному заряді акумулятора!
* Фото 4К - 4096х3072
* Відео Full HD — 1920х1080, 25 кадрів/с
Квадрокоптер підтримує FPV (first person view) — це пілотування від першої особи.
* Встановлено дві відеокамери з HD-карткою, які транслюють відео на смартфон.
* Нижня камера для оптичної стабілізації та знімання. Оптична стабілізація дає квадрокоптеру зависати в повітрі
* Виконує перевороти, обертання й інші фігури вищого пілотажу.
* Пілотування істотно спрощують функції автозльоту й автоприземлення однією кнопкою. Режим Headless, барометр і повернення дрона до пульта керування.
* Керування за допомогою жестів, політ за точками
* 3 швидкісні режими (30%, 60% і 100% тяги)
* Спостереження за об'єктом
* Керування жестами
* Перевороти на 360 градусів
* Розміри в розкладеному стані: 300 х 280 х 60 мм
КОМПЛЕКТ:
1 х Квадрокоптер
1 х Пульт керування (живлення від 3 АА батарейок, не входять до комплекту)
1 х Знімний акумулятор Li-Pol 1800 мА·год
1 х Зарядний пристрій від USB
4 х Запасні гвинти
1 х Отвертка
1 х Тримач для смартфона
1 х Інструкція на англ.
Для старту: увімкнення — занулення гіроскопа — тримання — політ
Visuo XS816 — складаний квадрокоптер зі стильним дизайном.
Це — найкраща версія 800-ї серії, потужний акумулятор, додаткова камера з функцією оптичної стабілізації, агресивний дизайн.
Супер варіант на подарунок!
Підійде і новачкові, і аматору.
Вирізняється чималим часом польоту — до 20 хвилин із дальністю до 100 м
Обладнаний двома Wi-Fi камерами зі зніманням Full HD відео та фото в 4 к.
Може похвалитися режимами автозльоту й автоприземленням однією кнопкою, стеження за об'єктом, політ за точками на мапі, автоповернення до пульта керування, керування за допомогою жестів.
Якщо хочете і політати та взяти в гідній якості, тоді це буде класний варіант!
Емоції та захоплення забезпечені ;)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
* Час польоту — до 20 хвилин на одному заряді акумулятора!
* Фото 4К - 4096х3072
* Відео Full HD — 1920х1080, 25 кадрів/с
Квадрокоптер підтримує FPV (first person view) — це пілотування від першої особи.
* Встановлено дві відеокамери з HD-карткою, які транслюють відео на смартфон.
* Нижня камера для оптичної стабілізації та знімання. Оптична стабілізація дає квадрокоптеру зависати в повітрі
* Виконує перевороти, обертання й інші фігури вищого пілотажу.
* Пілотування істотно спрощують функції автозльоту й автоприземлення однією кнопкою. Режим Headless, барометр і повернення дрона до пульта керування.
* Керування за допомогою жестів, політ за точками
* 3 швидкісні режими (30%, 60% і 100% тяги)
* Спостереження за об'єктом
* Керування жестами
* Перевороти на 360 градусів
* Розміри в розкладеному стані: 300 х 280 х 60 мм
КОМПЛЕКТ:
1 х Квадрокоптер
1 х Пульт керування (живлення від 3 АА батарейок, не входять до комплекту)
1 х Знімний акумулятор Li-Pol 1800 мА·год
1 х Зарядний пристрій від USB
4 х Запасні гвинти
1 х Отвертка
1 х Тримач для смартфона
1 х Інструкція на англ.
Для старту: увімкнення — занулення гіроскопа — тримання — політ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 6 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 18 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴












