
Мотор для квадрокоптера JJRC H8 mini Комплект 4 двигуни
320 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-h8-mini-set-4pcs
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчик, двигун ( мотор, движок, електродвигун) для квадрокоптера дрона JJRC H8 mini та інших схожих моделей.
• Eachine E010 / H8 Mini
• JJRC H36 / H8 Mini
• FuriBee F36
• FQ777 951C / FQ11
Розмір 6 на 15 мм.
Вольтаж - 3.7 v.
Діаметр вала — 0.8 мм.
Робоча напруга: 3-4,2V
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки (CCW)
З червоним-синім дротами (тип B) — обертання за годинниковою стрілкою (CW)
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Електродвигун нові, оригінальні.
Комплектація:
- 2 мотори CW (за годинниковою)
- 2 мотори CCW (проти годинникової)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 15 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/комплект


