
КВАДРОКОПТЕР MJX BUGS B7, GPS, WIFI КАМЕРА 4K, FPV 5GHZ, СКЛАДНИЙ, АВТОПОВЕРНЕННЯ, ДО 15 ХВИЛИН ПОЛЬОТУ, ДО 300 м
5 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: MJX BUGS B7
Квадрокоптер дрон MJX Bugs B7, GPS, WIFI КАМЕРА 4K, FPV 5GHZ, СКЛАДНИЙ, АВТОПОВЕРНЕННЯ, ДО 15 ХВИЛИН ПОЛЬОТУ, ДО 300 м
Нова модель квадрокоптера Bugs B7 від компанії MJX з потужними безколекторними моторами і Ultra HD відеокамерою 4K.
Опис MJX Bugs B7
Досить цікавий квадрокоптер, враховуючи такі моменти, як вага в 245 грамів.

У MJX Bugs B7 встановлені безколекторні двигуни, а не їх імітація, як це було у Eachine E520S, тому, вони будуть довговічними і з ефективним ККД. Шуміти теж не будуть через шестереночні передачі, так як їх там немає.

Ще однією відмінною особливістю буде камера, вона знімає з роздільною здатністю 4К — 3840х2160 пікселів, 1/2,7 " CMOS-сенсор зображення (4K @ 16fps або 2.5K@25fps).

Літає дрон на акумуляторі Lipo 2S 1500mAh, а це приблизно 15 хвилин польотного часу, що непогано для такого квадрокоптеру. Є супутникова навігація GPS з відповідними функціями, такими як «Повернення додому», «Обліт точок», «Йди за мною», «Орбіта».

Для більш гарної стабілізації, використовуються ще 2 датчика:
- Оптичний датчик;
- Барометр.
Оптичний сенсор розміщений на днище рами квадрокоптера і знімає те, що знаходиться в нижній частині, оцінюючи поточний стан щодо перешкод і землі, допомагає точніше проводити посадку.

Барометр допомагає утримувати висоту більш точно, ніж по GPS (але працюють вони разом). Пульт керування виконаний з якісного пластика. Нагорі є кріплення для мобільного телефону, який за допомогою спеціального додатка буде підключатися до квадрокоптеру по 5 Ghz WiFi і приймати відео. При необхідності, за допомогою телефону можна навіть управляти MJX Bugs B7, а також використовувати різні функції і приймати телеметрію на екран.

На самому пульті теж є маленький чорно-білий екран, на якому відображаються телеметричні дані, так як рівень сигналу, заряд акумулятора та інше. Пульт можна перемикати між двома режимами — для лівшів і для правшів (стік газу буде змінюватися на протилежний). Живиться пульт від двох пальчикових батарейок типу АА.

Квадрокоптер повністю готовий до роботи з коробки і підходить для новачків, але сподобається і досвідченим пілотам. Перед кожним польотом, особливо першим, Вам необхідно буде пройти калібрування і дочекатися з'єднання потрібної кількості супутників.
Комплектація:
- Квадрокоптер з камерою;
- Пульт управління;
- Акумулятор Li-Po 7.6 V 1500 mAh;
- Зарядний пристрій;
- USB-кабель;
- Комплект запасних пропелерів;
- Викрутка;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MJX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Радіус дії | 300 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Кількість каналів | 6 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Ліцензійна модель | Так |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.245 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Клас двигуна | 110 |
- Ціна: 5 399 ₴











