
Пропелери для квадрокоптера Eachine E520 E520S JD22S комплект 4 шт.
260 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: propsE520
Пропелери для квадрокоптера Eachine E520 E520S JD22S
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million) тощо. пропелери, шестерні, захисну рамку, редуктори, мотори та інші запчастини.
Запасні пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера дрона Eachine E520 E520S JD22S
Сумісність:
- Eachine E520
- Eachine E520S
- JDRC JD22S
- інші схожі моделі
Характеристики:
- загальна довжина 160 мм
- довжина лопаті: 76.6 мм
- ширина лопаті: 18.6 мм
- діаметр отвору в самій лопаті: 3.6 мм
- посадковий діаметр на вал: 3 мм
- висота 9.3 мм
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
- 2 пропелери для обертання за годинниковою (CW);
- 2 пропелери для обертання проти годинникової (CCW).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 18.6 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Висота | 9.3 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 260 ₴/комплект









