
Шестірні редуктори для квадрокоптера Eachine E520 E520S JD22S комплект 4 шт.
240 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: BG-4E520
Шестерні редуктори для квадрокоптера Eachine E520 E520S JD22S та їх клони
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million) тощо. пропелери, шестерні, захисну рамку, редуктори, мотори та інші запчастини.
Редуктори для квадрокоптера
Сумісність:
- Eachine E520
- Eachine E520S
- JDRC JD22S
- інші схожі дрони
Характеристики:
Діаметр зовнішній 20.5 мм
Діаметр отвору 3 мм
Висота шестерні 5.5 мм
Діаметр під гвинтик — 5 мм
Матеріал — пластик
Вага — 0,4 г.
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
- 4 шестерні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 20.5 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Діаметр | 20.5 мм |
| Висота | 5.5 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴/комплект






