Пропелери для квадрокоптера SYMA X15 X15W X23 X23W
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для SYMA X15 X15W X23 X23W
Характеристики:
- Довжина — 99 мм.
- Ширина — 16 мм.
- Діаметр отвору (під шестигранник) — 3.5 мм.
- Висота — 12 мм
- Матеріал — пластик
- Колір - білий.
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
SYMA X15
SYMA X15W
SYMA X23
SYMA X23W
, а також іншими клонами та схожими квадриками.
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової).
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 160 ₴







