
Акумулятор для квадрокоптера або вертольота Syma, JJRC, Hubsan, MJX, SKYTECH, 3.7V, 500mAh, 752540
130 ₴
- Немає в наявності
- Код: акк500
Акумулятор (батарея) для квадрокоптера Syma X5C, X5SC, X5SW, JJRC, Hubsan, MJX, SKYTECH, 1million, дитячих вертольотів
Новий якісний акумулятор підвищеної ємності для Syma X5, X5C, X5SC, X5SW, Hubsan, JJRC, SKRC, Q16, FY326, Q7, MJX, Cheerson CX-30, SKYTECH M68, 1million (one million) і багатьох інших моделей квадрокоптерів, також дитячих вертольотів, машинок і машинок іншої іграшкової техніки.
Можливе використання:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Якщо не впевнені, обов'язково перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v
▷ Місткість — 500 mAh.
▷ Товщина — 9 мм
▷ Ширина — 25 мм
▷ Довжина — 44 мм
▷ Вага: 18 г.
▷ Маркування 752540
Комплектація:
1 акумулятор на 500 mAh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Стан | Новий |
- Ціна: 130 ₴


