
Шестірня редуктор для квадрокоптера Phantom D5HW Tomito Visuo XS816 XS809W XS809HW XS809S 1 шт.
70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BG-809-1pcs
Шестірня редуктор для квадрокоптера Phantom D5HW Tomito Visuo XS816 XS809W XS809HW XS809S 1 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Шестерна редуктор на квадрокоптер Phantom D5HW Tomito Visuo XS816 XS809W XS809HW XS809S та інші схожі моделі.
Сумісність:
- Phantom D5HW
- Tomito
- Visuo XS816
- Visuo XS809
- Visuo XS809S
- Visuo XS809W
- Visuo XS809HW
Характеристики:
- Діаметр зовнішній — 23.5 мм
- Діаметр отвору — 3 мм
- Довжина (висота шестигранника) — 8 мм
- Діаметр шестигранника (під пропелер) — 5 мм
- Матеріал — пластик
- Колір чорний
Комплект постачання:
- Шестірня редуктор квадрокоптера — 1 шт.
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися, і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчастини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ширина | 23.5 мм |
| Висота | 8 мм |
| Діаметр | 23.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 70 ₴








