
Пропелери для квадрокоптера Phantom D5HW Tomito
190 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: propsD5HW
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелери для квадрокоптера Phantom D5HW Tomito
Пропелери (лопасті, гвинти) для Phantom D5HW Tomito
Гвинти до дрона Phantom D5HW
Гвинти нові не льотовані:)
Довжина — 145.0 мм.
Ширина — 18.0 мм.
Діаметр отвору (під шестигранник) — 5 мм.
Висота — 15 мм
Колір — чорний.
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
Phantom D5HW
Tomito
та іншими клонами та схожими квадриками.
Цена за комплект.
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової).
Пропелери 2 X CW
Пропелери 2 X CCW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phantom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴/комплект








