
Мотор двигун для квадрокоптера дрона SYMA X21 X21W X22 X22W (проводи червоний-синій (CW) тип B)
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 816ngCW
Моторчики (моторчик, движок, електродвигун) для квадрокоптера дрона
SYMA X21
SYMA X21W
SYMA X22
SYMA X22W
, а також інших іграшок із схожими розмірами моторів.
Обертання за годинниковою (проводу червоний-синій (CW) тип B)
Розміри:
8х16 мм
Напруга: 3 - 4,3V (3.7 вольтів)
Діаметр вала — 1 мм.
Пропелери або гвинти (лопасті) одягаються прямо на вал двигуна.
чорний-білий дроти (тип А) — обертання проти годинникової стрілки,
червоний синій дріт (тип В) — обертання за годинниковою стрілкою.
Під час замовлення уточнюйте розмір двигуна та колір необхідних проводків.
За замовчуванням:
під час замовлення 2 штук, відсилається 1 мотор за годинниковою, другий мотор проти годинникової (1 А й 1 В).
під час замовлення 4 штук відсилається комплект двигунів (2 А і 2 В).
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Електродвигун нові, оригінальні.
Доставка й оплата будь-яким доступним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 16 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 80 мм |
- Ціна: 120 ₴






