Квадрокоптер JD-16
Новий розкладний квадрик з FPV камерою.
• Новинка має такі переваги:
1. Невеликий розмір, легко носити із собою.
2. Барометр функцією утримання висоти забезпечує стабільний політ.
3. Вбудована WI-FI FPV
4. Автозліт
5. Автопосадка
6. Безголовий режим
7. Повернення додому натисканням кнопки, автоматичне повернення
8. 3D-фліпи
9. Наявність WI-FI камери
10. Ударостійкий корпус
11. LED-підсвітка
• Характеристики:
Батарея: 450 в 3,7 мА·год Lipo (у комплекті)
Час польоту: приблизно 10 хвилин
Час заряджання: приблизно 80 хвилин
Дальність польоту: приблизно 50 м.
Батарея передавача: 4 батареї AA (не входять до комплекту)
Розмір квадрокоптера: 13*13*3,5 см (в зборі із захисною кришкою)
• У комплекті:
1 х RC Квадрокоптер
1 x Передавач
1 х 3,7 В - 450 мАч Lipo батарея
4 x захисту гвинтів
2 запасні пропелери
1 х usb кабель для зарядки
1 х Отвертка
1 х Інструкція користувача
• Але крім цих безсумнівних плюсів, квадрокоптер має оновлений розкладний дизайн.
• Квадрики високої якості, нові та оригінальні!
Колір: червоний / білий
Product Details
JDRC JD-16 JD16 WiFi FPV Foldable Drone With 2MP HD Camera Gesture Photo Recording RC Quadcopter RTF
Description:
Brand Name: JDRC
Item NO.: JD-16
Frequency: 2.4G
Channel: 4CH
Gyro: 6Axis
Color: White/ Red
Battery: 3.7V 450mAh Lipo (Included)
Flying Time: About 9-10mins
Charging time: About 80mins
R/C distance: About 50m
Transmitter Battery:4 x AA battery (Not included)
Quadcopter Size: 13*13*3.5cm (Unfolded)
Package Size: 19.5*15.5*6.2
Blade Diameter: 4.5cm
Camera: 0.3MP
Features:
* With foldable arms, small size, easy to carry.
* With Altitude Hold Mode function provides stable flight.
* Built in 2MP Wide Angle/ 0.3MP HD camera are tuned amazingly to capture stunning pictures and videos from the sky.
* With gesture photo and recording function,make your photography more convience and wonderful.
* With wifi function can be connected APP, APK system to take pictures, video, real-time transmission through the phone camera image.
* With Headless Mode,no need to adjust the position of aircraft before flying .
* With One key to return function makes it easily to find the way home.
* 2.4GHz Technology Adopted for Anti-Interference.
* 4 Channel which can do ascend, descend, forward, backward, left sideward fly, right sideward fly and rolling 360°.
* 6-axis gyro which can have more stable flying and be easy to control.
* With LED lights making the flight more spectacular especially in the dark.
Function: Up/down, Forward/backward, Turn left/right, Sideward flight, LED Light, Headless Mode, One Key Automatic Return, Altitude Hold Mode, WiFi FPV,Gesture photo/video













| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 50 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 640x480 |
| Стан | Новий |
| Виробник | JXD |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 35 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 450 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
| Кількість двигунів | 4 |
| Час зарядки акумулятора | 80 час |
- Ціна: 750 ₴












