
Підшипники для квадрокоптера VISUO XS812 комплект 8 шт.
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: bearing 812-set
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипники для квадрокоптера VISUO XS812
Якщо Ваш квадрокоптер Visuo XS812 почав хромати, перевірте, можливо справу в зношених підшипниках і прийшов час їх замінити.
Зовнішній діаметр — 6 мм
Внутрішній діаметр — 3 мм (2.8 мм)
Товщина — 2 мм
На одному променю дрона розташовані 2 підшипники, на 4 променях — 8 підшипників.
Підшипники гідної якості.
У комплекті 8 підшипників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підшипник |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 2 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



