
Моторчик двигун для Visuo XS812
220 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m812
Моторчик, двигун ( мотор, движок, електродвигун) для іграшок
Visuo XS812 та інших схожих моделей.
Розмір 10 мм на 21 мм.
Вольтаж - 3.7 v.
Діаметр вала — 1.2 мм.
Шестеренка:
діаметр 4 мм.
зубів — 11
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки (CCW)
З червоним-синім дротами (тип B) — обертання за годинниковою стрілкою (CW)
Під час замовлення 2 моторчиків типово відсилаємо один мотор тип А (CCW), другий мотор тип B (CW).
Під час замовлення 4 моторів (комплект) відсилаємо 2 мотори тип А (CCW) і 2 мотори тип В (CW).
Якщо необхідна інша варіація моторів, уточнюйте в момент замовлення.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Електродвигун нові, якісні.
Комплектом дешевший!
Комплект 4 шт.
У комплекті йдуть маленькі шестерні на моторчики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIANQIU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 21 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 220 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші двигуни пакуються в транспортувальні пакети з повітряним прошарком (пухиркою), що унеможливлює пошкодження під час транспортування транспортними компаніями. Відсилання відбувається день на день (за умови оформлення замовлення в першій половині дня), або наступного дня після оформлення замовлення.






