
Квадрокоптер Eachine E56 з FPV Wi-Fi камерою <unk> складаний дрон <unk> барометр <unk> кейс <unk> гіроскоп
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: E56
Квадрокоптер Eachine E56 с FPV Wi-Fi камерой
Eachine E56 — складаний квадрокоптер із FPV Wi-Fi камерою 720P і утриманням висоти.
Має дуже компактні розміри, легко можна переносити навіть у кишені.
Також для зберігання і перенесення в комплекті є практичний і стильний кейс.
Від інших подібних коптерів відрізняється незвичайним пультом, керування відбувається однією рукою.
Нахиляючи пульт вперед-назад-вправо-вліво, Ви можете рухати квадрокоптер у потрібному напрямку, керування дуже просте й інтуїтивно зрозуміле.
Також можна керувати дроном зі смартфона, без пульта.
Квадрокоптер обладнаний Wi-Fi камерою, можна дивитися відео польоту в реальному часі на екрані смартфона (необхідна програма Eachine FLY), а також зберігати фото та відео в пам'ять смартфона.
Камеру можна вручну рухати вгору-вниз, регулюючи кут огляду.
Квадрокоптер обладнаний бародатчиком, який дає змогу утримувати задану висоту. Це полегшує процес керування.
Бародатчик особливо корисний для новачків.
Якщо пілот з якоїсь причини відвернеться від керування дроном — квадрокоптер не рухне на землю та не полетить у небо, а буде висіти на одній висоті.
Також коптер має функцію автоприземлення — під час натискання на кнопку мотори плавно глушиться, а сам коптер повільно опускається вниз. Водночас залишається можливість маневрувати коптером, якщо це необхідно.
Для того, щоб злетіти — знову натискаєте ту саму кнопку, мотори заводяться, але коптер залишається на землі доти, поки не потягнути важіль вгору.
Є також кнопка аварійного вимкнення моторів, на випадок непередбачених ситуацій.
Має яскраву та красиву підсвітку, що дає змогу проводити нічні польоти, а також орієнтуватися, якою стороною поверне коптер.
Є 3 режими витрат (потужності), що дає змогу комфортно літати як новачкам, так і досвідченішим пілотам.
Короткі технічні характеристики:
- Частота радіокерування: 2.4 ГГц
- WI-FI камера 720p
- Батарея: 3.7V 500 mAh
- Час заряджання: 60-70 хвилин
- Час польоту: 7-8 хвилин
- Дальність дії: 50-100 метрів
- Батареї пульта керування: 2 х AAA
- 3 режими швидкості
- Автопосадка
Комплектація
- Квадрокоптер із вбудованою камерою
- Пульт керування з функцією гіроскопа
- Акумулятор 500mAh
- USB-кабель для заряджання батареї
- 4 запасні лопаті
- Викрутка
- Інструкція
- Класний кейс для зберігання й перенесення












| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 8 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
| Кількість двигунів | 4 |
- Ціна: 1 100 ₴









