
Шестірні піньйони для квадрокоптера дрона 9T 0.8 мм 3 мм комплект 4 шт.
90 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: sg9Т-0.8
Шестерні піньйони для квадрокоптера 9Т 0.8 мм 3 мм
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-сорці, шестірні, шестірні, пропелери, акумулятори, захисну рамку, мотори, зарядні пристрої та інші запчастини.
Шестерні, шестерні (піньйони) на моторчики та двигуни до квадрокоптерів дронів 9Т 0.8 мм 3 мм та інші схожі радіокеровані моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери).
Характеристики:
- Кількість зубів: 9
- Діаметр отвору: 0.8 мм
- Діаметр зовнішній: 3.0 мм
- Довжина (висота): 4 мм
- Матеріал: пластик
- Колір: білий/жовтий (залежно від постачання)
Комплект постачання:
- 4 шестерні піньйона
Увага, звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися, і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчастини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EURODRONE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 4 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 4 мм |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴/комплект




