
Зарядний пристрій USB для акумулятора радіокерованої дитячої машинки NiMh і NiCd USB SM 2P 6V 250 mAh
160 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЗУ-6V
Зарядний пристрій USB для акумулятора радіокерованої дитячої машинки NiMh и NiCd USB 6V 250 mAh
Якщо Вам необхідно зарядити NiMh або NiCd акумулятор напругою 6 вольтів, які застосовуються на багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні, придбайте простий USB зарядний пристрій.
Компактні розміри, під'єднання до порту USB, найдоступніший спосіб заряджання Ваших іграшок у домашніх умовах.
Зверніть увагу! Тривалість заряджання одного акумулятора може досягати кілька годин! У цих типах акумуляторів і зарядних немає контролерів, які стежать за зарядом, зарядний пристрій не вимикається автоматично! Тривалість заряду залежить від ємності акумулятора, що заряджається. Наприклад, заряджання видає 250 mAh, це означає, що акумулятор ємністю 500mAh заряджатиметься приблизно 2 години. Після закінчення розрахункового часу необхідно вимкнути зарядний пристрій. Не залишайте заряджувані акумулятори без нагляду на тривалий час.
▷ Незалежний заряд 1 акумулятора.
▷ Коли батарея заряджається, індикатор — світиться.
Підходить для акумуляторних батарей NiMh і NiCd. Такі акумулятори використовуються на багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні: машинки, танки, екскаватори, човни та інша іграшкова техніка.
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V (від USB)
▷ Вихідна напруга: 6V ± 1%
▷ Вихідний струм: 250 мА
▷ Роз'єм — SM 2P
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TMTCTW |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 160 ₴




