
Моторчик для машинки на радіокеруванні 1.5V-6V 16000 rpm двигун постійного струму
65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m130-1-16000
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчик для машинки або моделі на радіокеруванні, з постійним струмом, виконує до 16000 обертів на хвилину за напруги 3-6 В. Цей двигун може використовуватися в дитячих іграшках або будь-яких інших проєктах на платформі Arduino (автомобіль на радіокеруванні, машинка, вертоліт тощо).
Технічні характеристики мотора:
- Розміри мотора 25 мм / 20 мм / 15 мм
- Напруга: 1.5 - 6 вольтів
- Контрольний струм: 0,28А — 0,4 А
- Швидкість обертання: до 16000 обертів за хвилину
- Діаметр вала: 2 мм
- Довжина вала: 8 мм
- Вага: 13г
Комплектація
- 1 моторчик для дитячої машинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


