Квадрокоптер JD-20S
Новий розкладний квадрик із посиленою батареєю і FPV камерою.
• Новинка має такі переваги:
1. Невеликий розмір, легко носити із собою.
2. Барометр функцією утримання висоти забезпечує стабільний політ.
3. Вбудована WI-FI FPV
4. Автозліт
5. Автопосадка
6. Безголовий режим
7. Повернення додому натисканням кнопки, автоматичне повернення
8. 3D-фліпи
9. Наявність WI-FI камери
10. Ударостійкий корпус
11. LED-підсвітка
12. Час польоту до 18 хвилин!
• Характеристики:
Батарея: 1800 в 3,7 мА·год Lipo (у комплекті)
Час польоту: приблизно 15-18 хвилин
Час заряджання: приблизно 120-150 хвилин
Дальність польоту: приблизно 100 м.
Батарея передавача: 3 батареї AA (не входять до комплекту)
Розмір квадрокоптера: 40*33*6,5 см (в зборі із захисною кришкою)
• У комплекті:
1 х RC Квадрокоптер
1 x Передавач
1 х 3,7 В - 1800 мАч Lipo батарея
4 x захисту гвинтів
2 запасні пропелери
1 х usb кабель для зарядки
1 х Отвертка
1 х Інструкція користувача
• Але крім цих безсумнівних плюсів, квадрокоптер має оновлений розкладний дизайн.
• Чудові динамічні характеристики дрона тепер додані рекордно більшим акумулятором для квадрокоптерів такого класу — 1800mah — що рівно вдвічі більше, ніж в інших моделей.
• Виробник заявляє, що на цьому акумуляторі дрон може бути в польоті приблизно 18 хвилин — показник, яким не можуть похвалитися більшість дорожчих моделей.
• Також уточнюйте наявність — запасні посилені акумулятори на 1800 мА·год
• Квадрики високої якості, нові та оригінальні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 640x480 |
| Стан | Новий |
| Виробник | JXD |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 65 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
| Кількість двигунів | 4 |
- Ціна: 2 200 ₴











