
Мотор двигун для квадрокоптера Visuo XS809S
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-809s
Моторчик, двигун ( мотор, движок, електродвигун) для квадрокоптера
Visuo XS809S та інших схожих моделей.
Розмір 8.5 на 20 мм.
Вольтаж - 3.7 v.
Діаметр вала — 1.2 мм.
Шестеренка:
діаметр 4 мм.
зубів — 11
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки (CCW)
З червоним-синім дротами (тип B) — обертання за годинниковою стрілкою (CW)
Під час замовлення 2 моторчиків типово відсилаємо один мотор тип А (CCW), другий мотор тип B (CW).
Під час замовлення 4 моторів (комплект) відсилаємо 2 мотори тип А (CCW) і 2 мотори тип B (CW).
Якщо необхідна інша варіація моторів, уточнюйте в момент замовлення.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Електродвигун нові, оригінальні.
У комплекті йдуть маленькі шестерні на моторчики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сторона обертання колір проводів | |
| Сторона обертання (колір дротів) | червоний синій (за годинниковою) |
- Ціна: 190 ₴













